Dobrá duša

Miesto

Zochova 6-8, 811 03, Bratislava

Úväzok

6 - 8 hodín, TPP

Nástup

Podľa aktuálnych možností

Odmena

od 1390 do 1590 € v hrubom (podľa úväzku)

Do nášho tímu hľadáme komunikatívnu, priateľskú, samostatnú, pracovitú a motivovanú osobu na pozíciu dobrej duše, ktorá bude prvým kontaktom s klientmi kliniky duševného zdravia – Calma.

Dobrá duša je nami definovaný pojem pre osobu, ktorá sa v našom zariadení stará o komunikáciu so zákazníkmi a ich čo najpríjemnejší a najprofesionálnejší zážitok pri kontakte s našou klinikou (osobne, telefonicky, alebo online).

Náplň práce a požiadavky:

  • Starostlivosť o klientov – telefonická komunikácia, mailový aj osobný kontakt s klientom (deti aj dospelí) – dôležitá je celková zručnosť v komunikácií s ľudmi
  • Udržiavanie databázy klientov/onboarding
  • Prirodzene milá, zdvorilá, samostatná, pracovitá, motivovaná a zodpovedná osoba, ideálne so záujmom o tému duševného zdravia
  • Orientovanie sa vo webových aplikáciách, schopnosť ovládať/naučiť sa v krátkom časovom úseku rôzne webové aplikácie (ako napr. Google Workspace, Salesmate, Curo, VRP pokladnica, a iné) a používať ich v anglickej verzii
  • Výhodou je predchádzajúca skúsenosť s prácou s CRM alebo ERP systémom
  • Schopnosť absorbovať informácie “za pochodu” a vôľa učiť sa novým postupom, štruktúram a procesom
  • Chuť zlepšovať celkový chod kliniky, všeobecný záujem o zariadenie a vôľa prinášať nielen zaujímavé podnety, ale aj riešenia/nápady na realizáciu.

Plusom je predchádzajúca skúsenosť s prácou v zdravotníckom zariadení. Práca je vhodná aj pre osobu so skúsenosťami na pozícii zdravotná sestra.

Uprednostňujeme záujemcov o dlhodobé fungovanie na tejto pozícii a tých záujemcov, ktorí sú flexibilný aj pre prácu v poobedných a podvečerných hodinách (každý deň od 12,30 do 18,30, resp. od 10,30 do 18,30).

Kontaktujte nás

Predstavte sa nám tým, že nám zašlete CV a motivačný list. My sa Vám ozveme, aby sme sa zoznámili a dohodli si s Vami ďalší postup a podmienky.