Možno hľadáme práve vás

hladame do timu
Do nášho terapeutického tímu hľadáme nových kolegov – psychoterapeutov alebo terapeutov vo výcviku, ktorí môžu pracovať s klientom pod supervíziou s dospelými aj detskými klientmi.  Klinika duševného zdravia Calma ponúka modernú starostlivosť o duševné zdravie dospelých aj detských klientov.

 

Novým kolegom ponúkame možnosť pracovať v multidisciplinárnom tíme, participovať na tímovej starostlivosti o klienta, pestrú pracovnú náplň, priestor pre vlastnú kreativitu, pravidelné intervízie a supervízie, podporu pre začínajúcich psychoterapeutov, profesionálny rozvoj v rámci odboru, príjemné pracovné prostredie. Ak máte ukončené VŠ vzdelanie v psychológii,  psychoterapeutický výcvik alebo jeho absolvovanie minimálne na úrovni, ktorá v tom Vašom psychoterapeutickom smere umožňuje samostatnú psychoterapeutickú prácu, ak ste nadšencom pre prácu s klientom, ste spoľahlivý, samostatný, zodpovedný a rád pracujete v tíme, radi Vás medzi sebou privítame.

 

Predstavte sa nám tým, že nám zašlete CV a motivačný list na info@klinikacalma.sk. My sa Vám ozveme, aby sme sa zoznámili a dohodli s Vami ďalší postup a podmienky.

MUDr. Veronika Marcinčáková Husárová PhD.
MUDr. Veronika Marcinčáková Husárová PhD.

Detská psychiatrička a líderka detskej sekcie kliniky

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.