Zameranie: klinická psychologička, sexuologička

Je klinická psychologička, v rámci kliniky Calma sa venuje sexuologickým témam, predovšetkým ženským a mužským sexuálnym dysfunkciám, adolescentom a dospelým v procese tranzície a otázkam sexuality v detskom veku.

V rámci PhD. štúdia sa venovala aplikovanej psychodiagnostike, v klinickej praxi pracuje od roku 2012, absolvovala vzdelávanie v Psychosexuológii s certifikátom ECPS Európskej spoločnosti pre sexuálnu medicínu (ESSM), pravidelne sa zúčastňuje medzinárodných konferencií. Prednášala v rámci pregraduálneho a špecializačného štúdia na Lekárskej a Filozofickej fakulte UK. Je členkou výboru Slovenskej sexuologickej spoločnosti SLS a aktívne sa podieľa na činnosti Asociácie klinických psychológov. Spolupracovala na tvorbe viacerých Štandardných diagnostických a terapeutických postupov v klinickej psychológii. Pri práci s intímnymi témami dbá na komfortnú zónu každého človeka, ľudský prístup a hľadanie riešenia s ohľadom na potreby klienta.
Niečo osobné:  Má rada hory, lúčne kvety, filmové festivaly. Nechá sa uniesť hudbou a porcelánom.
Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.