Kontakt

Vopred Vám ďakujeme za riadne vyplnenie nášho vstupného formulára a teší nás Váš záujem o starostlivosť v našom zariadení.

Váš dopyt starostlivo posúdi náš odborný tím. Prosíme preto v tomto smere o trpezlivosť. Nových dopytov zaznamenávame denne niekoľko desiatok a samotné posúdenie každého z nich si vyžaduje osobitý čas a plnú koncentráciu nášho tímu.

Po posúdení Vašej žiadosti Vám bude v čo možno najkratšom čase, ale nie dlhšom než 5 pracovných dní, ponúknutý konkrétny návrh úvodného kroku, t.j. absolvovanie Vstupného obrazu u odborníka, alebo odborníkov, ktorého/ktorých Vám na základe Vašej správy vyberieme pre toto vyšetrenie, prípadne Vám odkomunikujeme iný návrh postupu.

Viac informácií o Vstupných obrazov / diagnostikách pre deti a pre dospelých, nevyhnutných pre vstup do našej starostlivosti, nájdete po kliknutí na príslušné.

Kontaktné informácie

Klinika duševného zdravia, s.r.o.

Zochova 6-8, 811 03, Bratislava

IČO: 53545940, DIČ: 2121397476

Spoločnosť zapísaná v OR SR Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 149808/B

V bežnej komunikácii preferujeme, ak nám naši klienti napíšu email. Na emaily vieme reagovať rýchlejšie a, v prípade potreby alebo urgencie, sa Vám ozveme telefonicky.

Služba „telefonická podpora recepcie v rámci otváracích hodín“ pre klientov so zakúpenými programami starostlivosti je zabezpečená v pracovných dňoch medzi 9:00 a 16:00

Môže sa stať, že Vám neodpíšeme obratom, ale určite sa Vám ozveme späť najskôr, ako vieme.

Ďakujeme za pochopenie.

Kde nás nájdete

Sídlime v centre Bratislavy, v ulici Zochova 6-8, v administratívnej budove s vlastnou recepciou, len pár metrov od hotela Falkensteiner. Na Zochovej 6-8 sa staráme prevažne o našich detských klientov. Pre dospelých klientov máme terapeutické priestory na 2. poschodí v budove na Zochovej 5.
 

Parkovať môžete v okolí kliniky Calma na vyhradených parkovacích miestach. Od 31.7.2023 je Zochova ulica súčasťou Zóny Centrum -Panenská ako súčasť regulovaného parkovania PAAS.

Ako najjednoduchšie hradiť parkovné v prípade, že k nám chodíte pravidelne a nemáte rezidentskú kartu?
Pomocou jednej z aplikácií na platbu – tu je výber.
 
Parkovať je tiež možné vo vedľajšom hoteli Falkensteiner v podzemnej garáži (parkovací automat je v garáži).
 
Niekoľko metrov od kliniky Calma je zastávka Zochova pre autobusy, 300 m cez podchod alebo nadchod je zastávka električiek. Tešíme sa na Vás.