Vzdelávajte sa v oblasti duševného zdravia v Akadémii Calma
recepcia calma

Kontaktujte nás

Noví záujemcovia o naše služby, prosím, vyplňte údaje v našom kontaktnom formulári na tejto podstránke. Budeme sa Vášmu dopytu vedieť venovať rýchlejšie a adresnejšie.

Kontaktné informácie

V bežnej komunikácii preferujeme, ak nám naši klienti napíšu email. Na emaily vieme reagovať rýchlejšie a, v prípade potreby alebo urgencie, sa Vám ozveme telefonicky.

Môže sa stať, že Vám neodpíšeme obratom, ale určite sa Vám ozveme späť najskôr, ako vieme.

Ďakujeme za pochopenie.

Email:      info@klinikacalma.sk
Telefón:  +421 2 210 123 10

Kde nás nájdete

Klinika duševného zdravia, s.r.o.

Zochova 6-8, 811 03, Bratislava

IČO: 53545940, DIČ: 2121397476

Spoločnosť zapísaná v OR SR Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 149808/B

Sídlime v centre Bratislavy, v ulici Zochova 6-8,v administratívnej budove s vlastnou recepciou, len pár metrov od hotela Falkensteiner. Na Zochovej 6-8 sa staráme prevažne o našich detských klientov. Pre dospelých klientov máme terapeutické priestory na 2. poschodí v budove na Zochovej 5.
Parkovať môžete v okolí kliniky Calma na vyhradených parkovacích miestach po zaplatení bežného poplatku napríklad cez SMS (A4_medzera_ŠPZ na číslo 2200) alebo vo vedľajšom hoteli Falkensteiner v podzemnej garáži (parkovací automat je v garáži).
Niekoľko metrov od kliniky Calma je zastávka Zochova pre autobusy, 300 m cez podchod alebo nadchod je zastávka električiek. Tešíme sa na Vás.