Vzdelávajte sa v oblasti duševného zdravia v Akadémii Calma

Nezaradené

DOBRÁ DUŠA

Do nášho tímu hľadáme komunikatívnu, priateľskú, samostatnú, pracovitú a motivovanú osobu na pozíciu dobrej duše, ktorá bude prvým kontaktom s klientmi kliniky duševného zdravia – Calma.

Dobrá duša je nami definovaný pojem pre osobu, ktorá sa v našom zariadení stará o komunikáciu so zákazníkmi a ich čo najpríjemnejší a najprofesionálnejší zážitok pri kontakte s našou klinikou (osobne, telefonicky, alebo online).

 

Náplň práce a požiadavky:
– Starostlivosť o klientov – telefonická komunikácia, mailový aj osobný kontakt s klientom (deti aj dospelí) – dôležitá je celková zručnosť v komunikácií s ľudmi
– Udržiavanie databázy klientov/onboarding
– Prirodzene milá, zdvorilá, samostatná, pracovitá, motivovaná a zodpovedná osoba, ideálne so záujmom o tému duševného zdravia
– Orientovanie sa vo webových aplikáciách, schopnosť ovládať/naučiť sa v krátkom časovom úseku rôzne webové aplikácie (ako napr. Google Workspace, Salesmate, Curo, VRP pokladnica, a iné) a používať ich v anglickej verzii
– Výhodou je predchádzajúca skúsenosť s prácou s CRM alebo ERP systémom
– Schopnosť absorbovať informácie “za pochodu” a vôľa učiť sa novým postupom, štruktúram a procesom
– Chuť zlepšovať celkový chod kliniky, všeobecný záujem o zariadenie a vôľa prinášať nielen zaujímavé podnety, ale aj riešenia/nápady na realizáciu.

Plusom je predchádzajúca skúsenosť s prácou v zdravotníckom zariadení. Práca je vhodná aj pre osobu so skúsenosťami na pozícii zdravotná sestra.

Pracovný úväzok na 6 – 8 hodín (podľa preferencií), TPP, minimálny hrubý nástupný plat je od 1390 do 1590 EUR (pre 8h úväzok, pre 6h úväzok alikvotne), v závislosti od odbornosti a skúseností.

Nástup podľa aktuálnych možností.

Uprednostňujeme záujemcov o dlhodobé fungovanie na tejto pozícii a tých záujemcov, ktorí sú flexibilný aj pre prácu v poobedných a podvečerných hodinách (každý deň od 12,30 do 18,30, resp. od 10,30 do 18,30). Záujemcovia – prosím, pošlite nám Váš životopis na info@klinikacalma.sk spolu s popisom, čo Vás na možnosti práce v našej klinike zaujalo a s informáciou o možnom termíne nástupu.